Leasing dla Lekarzy - szybka procedura
+48 691 895 408 info@medikfinance.pl

Leczenie na raty

Leczenie na raty to rewolucja na rynku medycznym. To ogromna wygoda dla Twoich pacjentów! Bądz bardziej konkurencyjny. Zaproponuj swoim pacjentom leczenie na dogodnych warunkach.

Medycyna estetyczna na raty
Coraz więcej Polek finansuje zabiegi medycyny estetycznej w systemie ratalnym. Dominują kobiety w wieku 30-50 lat. Średni koszt zabiegu to 5,200 zł.
Zabiegi stomatologiczne na raty
Rynek stomatologii w Polsce ma ogromny potencjał, o czym świadczy jego dynamiczny wzrost w ostatnich latach oraz fakt, że w trosce o pacjenta i większą dostępność zabiegów stomatologicznych, coraz więcej gabinetów korzysta z różnych systemów finansowania zabiegów.

Dlaczego warto wprowadzić raty na leczenie do swojej oferty?leczenie na raty
Większa konkurencyjność
Zdobędziesz nowych klientów, dla których jednorazowy koszt zabiegu był dotychczas zbyt drogi. Dogodne raty 0% skutecznie zachęcają do korzystania z zabiegów.
Płatność z góry
Otrzymujesz wynagrodzenie od razu po podpisaniu z klientem umowy, jeszcze przed wykonaniem zabiegu.
Wsparcie marketingowe
Wesprzemy Cię marketingowo, udostępniając Ci narzędzia do skutecznej promocji swoich usług.

Porozmawiaj z ekspertem


Dołączenie oferty ratalnej nie wiąże się z żadnymi kosztami! Leczenie ratalne jest nową formą finansowania zdrowia i urody, która działa obecnie w ponad 6000 gabinetach, kinikach i szpitalach w Polsce. Daje możliwość rozwinięcia działalności przez zwiększenie konkurencyjności oraz zwiększa dostępność dla Państwa klientów.


Copyright © 2016 MedikFinance - All Rights Reserved